Multiva Forte FX

Teraviljakülvik Multiva Forte FX 6000 on pneumaatiline külvik, kus kasutatakse uut Multiva FX seemendi tehnoloogiat. Külvikul olevate seemendite survet maapinnale reguleeritakse hüdrauliliselt ning seejuures külvisügavus ei muutu.

Küsi lisainfot

Uus FX seemendi külvab suuepäraselt ka ebatasasele pinnale. Täpne külvisügavus, suur ülerõhk seemendi dosaatorites, tugev ja usaldusväärne konstruktsioon ning suur mahuti teevad Forte FX külvikust hea ja säästliku valiku kõikide külvitehnoloogiate puhul.

Uus ja innovaatiline FX-seemendi on töökindel ja hooldevaba. Külvitäpsus on oma klassi parim! Hüdrauliline seemendi on tugev ja võimaldab survet pinnasele maksimaalselt 250 kg, sõltumata pinnase tüübist.

Täpsed ja võimsad elektriajamiga dosaatorid võimaldavad suurt külvinormi vahemikku väetisele, seemnetele ning peenseemnetele.  Seemne ja väetise dosaatoritel on mõlemal oma ventilaator. Võimas ventilaator tagab kõrge ülerõhu ja sellest tulenevalt kõrge doseerimisvõime (kg/ha). Tänu eraldi ventilaatoritele ei segune seemned ja väetis omavahel.

Tehnilise andmed: Forte FX

MUDELFX 600
Töölaius, cm600
Transpordilaius, cm300
Mahuti täitmise kõrgus, cm 300
Kaal, kg9300
Mahuti suurus, l8000
Seemendi surve, kg50-250
Rehvide mõõtmed500/50R-17
Seemendite arv, tk36
Reavahe, mm167
Töökiirus, km/h8-12
Veojõu vajadus, hj200
JuhtpultRDS iSOCAN