Teraviljakülvikud

Teraviljakülvikud Multiva ja Unia tootevalikust.

Multiva

Multiva Forte külvikud on kõige usaldusväärsemad, mitmekülgsemad ja täpsemad külviseadmed turul. Multiva masinate unikaalne seemendi garanteerib täpsed tulemused igas olus. Seemet ja väetist saab külvata samal ajal ja sama seemendiga erinevatele sügavustele.

Multiva FORTE S ja XT külvikud on täiustatud mehaanilise söötesüsteemiga, mis erinevad teineteisest seemendite poolest. Vastupidav mehaaniline söötesüsteem, täiustatud juhtimiskeskus ning tugev külvikonstruktsioon tagavad pika kasutusea ja töökindluse igas olukorras.

Mitmeotstarbeline Multiva S-universaalne seemendi sobib ideaalselt kõigi külvitehnoloogiatele ja mullatüüpidele. Seemendi ei ummistu isegi rasketes tingimustes. Seemendi survevahemik pinnasele on 50-175 kg, mis on saavutatav ka tühja mahutiga.

Unia

Unia Amber külvik on mõeldud teravilja külviks künnipõhisele ning mõningal juhul isegi minimeeritud viljelussüsteemi. Külvikut toodetakse kahe töölaiuse (3 või 4 m) ja viljakasti mahuga (900 ja 780 l). Külviku ülekanne saab käituse paremal küljel asetsevast metalsest rattast. Töösügavust reguleeritakse tagumise tihendusrulliga.

UNIA mehaanilise külvisüsteemiga reaskülviku sari Polonez võimaldab külvata erinevaid kultuure täpselt ja ühtlaselt.

Unia Amber

Unia Polonez

Unia Poznaniak

Multiva Forte FX

Multiva Forte S ja XT